צרו קשר

השאירו פרטים

שלחו מייל

admin@cleaningcompany.co.il

שלחו הודעה

050-9945111

כל כמה זמן מנקים את החלונות

חלונות של בית קפה

בית נקי, זה בית שיודע לשמור על מראה נקי ואסתטי לאורך כל שעות היום. רבים שואפים להגיע למצב כזה שהבית נקי, מצוחצח ומבריק, אך לא כולם מצליחים בכך. זו בהחלט מטלה לא קלה, ובטח כאשר בבית יש זאטוטים שקופצים ומלכלכים. אחד מהרהיטים שאותם אנו צריכים נקיים ומבריקים כל הזמן, הם החלונות. כאשר החלונות נקיים, זה מעיד עליכם כי אתם אנשים שאכפת להם מסדר, ניקיון ומעיצוב הבית. כאשר החלונות נקיים, הבית מקבל אור ומשרה אווירה נעימה לבני הבית. אך השאלה היא אחת לכמה זמן צריך לנקות את החלונות? האם אנו צריכים להשתעבד לחלונות ולנקות אותם כל בוקר? או שמא ישנו זמן קצוב ומוגדר שבו יש לנקות את החלונות? ע”מ לענות על שאלה זו, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים שהם המדדים העיקריים למועד ניקיון החלונות.

מזג האוויר – זהו המדד הראשוני והחשוב ביותר. אנו תלויים במזג האוויר. אם זה בחורף שישנן סופות גשמים המלכלכות את החלונות, או בקיץ כאשר ישנן תקופות של אובך שאז החלונות מאובקים וחייבות ניקיון. לכן הפתרון הטוב ביותר, הוא לנקות כאשר מזג האוויר רגוע, כך שלא תצטרכו לעבוד כפול.

חג או אירוע מיוחד – כאשר חג כגון פסח או חגי תשרי מתקרבים, אנו נשמח לקבלם כשהבית נקי מא’ ועד ת’ כולל החלונות. הדבר תקף גם לגבי אירוע מיוחד שאתם מארחים בבית, וכדאי לנקות את החלונות לפני, כדי שהאורחים יהנו מאווירה נקיה.

אתם אנשים עסוקים? – אם התשובה שלכם היא “כן”, אז תדירות הניקיון שלכם תהיה רחוקה יותר. ולכן, לעיתים מומלץ לבדוק אופציה להזמין חברה שיש לה את הזמן להבריק לכם את החלונות. אם אתם אנשים שיש להם את הזמן לניקיונות, תדירות ניקיון החלונות במקרה שלכם תהיה קרובה.

זה כולל תריסים? – אם בנוסף לחלונות הבית, ישנן גם תריסים, תדירות הניקיון תיהיה רחוקה יותר. ניקיון תריסים לרוב אינו עניין של מה בכך, ודורש מאמץ וזמן רב. לכן כאשר בודקים אחת לכמה זמן כדאי לנקות את החלונות, כדאי לקחת את זה בחשבון.

החלונות גבוהים? – כאשר מדובר על ניקיון חלונות בגובה, אין מקום לפשרות. במקרה כזה שישנה סכנה בעת ניקיון החלונות, אסור עליכם לבצע את הניקיון בעצמכם, אלא יש להיעזר בחברה שיש לה את הרשיונות לכך. לכן כאשר החלונות גבוהים, תדירות הניקיון תיהיה בהתאם למועד שתקבעו עם החברה לניקיון בגובה.

לסיכום: אין זמן קצוב שבו מנקים את החלונות. לרוב זה משתנה בהתאם למזג האוויר הנכפה עלינו, ובהתאם לחגים או אירועים מיוחדים שכדאי כי נגיע אליהם מוכנים ועם חלונות נקיים. אם אין לכם את הזמן או הכוח לעשות זאת בעצמכם, ואתם מעדיפים שמישהו אחר יעשה זאת במקצועיות ובתוצאות גבוהות, יש לפנות לחברה המומחית בניקיון חלונות שתעשה זאת עבורכם.

שירותי חברת ניקיון.

מערכת האתר
מערכת האתר

מאמר מאת מערכת הנהלת האתר חברת ניקיון - cleaning company

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מי אנחנו?

חברת ניקיון cleaning company הוקמה בשנת 2010, ומספקת מגוון שרחב של שירותי ניקיון לפרטיים ולעסקים כאחד.

מה חדש באתר?
הישארו מעודכנים וקבלו דיוור ישירות למייל

בלחיצה על כפתור “שליחה” אני מאשר לקבל דיוור פרסומי למייל.