צרו קשר

השאירו פרטים

שלחו מייל

admin@cleaningcompany.co.il

שלחו הודעה

050-9945111

טיפים לניקיון מיקרוגל

מיקרוגל נקי

הורים לתינוקת וילדים, משתמשים לא מעט במיקרוגל ע”מ לחמם את המזון לילדים. מיקרוגל נועד לחימום מזון, והפשרת אוכל קפוא או קר. מכיוון שעם החימום לעיתים נשפכים שאריות מאכלים ורטבים, המיקרוגל מתחיל להיראות רע ודורש ניקיון והסרת ריח רע. בנוסף, שאריות המזון מזמינים חיידקים, מה שהופך את המיקרוגל ללא בריאותי. במדריך הקצר שלפניכם תקבלו מספר טיפים לניקיון מיקרוגל והסרת החיידקים.

הערה חשובה: מכיוון שמדובר על מכשיר חשמלי, חובה לנתק את המכשיר לפני תחילת פעולת הניקיון.

נקו ביסודיות את כל חלקו הפנימי

הסוד בניקיון, הוא לעבור ביסודיות על כל אזור ואזור. הדבר אמור גם לגבי ניקיון מיקרוגל, לכן יש צורך לעבור ביסודיות עם מטלית ומתז לניקיון חלונות או פיירי, ולצחצח את היטב את חלקו הפנימי. את צלחת המיקרוגל, ניתן לשלוף ולשטפה בכיור. שאריות מאכלים עלולים להיכנס עמוק בין החריצים, ולכן מומלץ להסירם באמצעות קיסם שיניים. במקרים בהם ישנם כתמים ושומנים שנצברו בדפנות המיקרוגל, יש צורך בפעולת ניקיון מיקרוגל חזקה יותר כמו השיטה הבאה: יש לחמם קערת מים עם שני לימונים סחוטים ולהוסיף מעט מלח, יש להפעיל את המכשיר על מצב חימום לכמה רגעים (בהתאם לעוצמת המכשיר). מטרת המלח הוא לגרום להמסת השומנים בעזרת חום. מטרת הלימון, הוא לרענן את המכשיר בריח נעים ומרענן. מיד עם סיום פעולת החימום, יש לנגב ביסודיות את חלקו הפנימי של המיקרוגל עם מטלית לחה.

הסרת ריח רע במיקרוגל

כאמור, ניתן להסיר ריחות רעים גם בעזרת חימום קערת מים עם לימונים סחוטים, אך יש לדעת כי במקרים חריגים שבהם הריח חזק מידי, יש צורך לפזר אבקת סודה לשתייה הידועה כסוחבת עליה את הריחות הרעים, ורק לאחר מכן לבצע את פעולת חימום קערת המים עם הלימונים. לאחר כל פעולת ניקיון מיקרוגל זו, כדאי להשאיר את דלת המיקרוגל פתוחה למספר שעות, ע”מ לאפשר אוורור מלא.

טיפ לשמירה על המיקרוגל נקי: כסו כל צלחת מזון שאותה אתם מחממים או השתמשו בקופסאות אטומות לחימום מזון. מלבד האסתטיקה, זה גם הרבה יותר נוח.

אהבתם את הטיפים לניקיון מיקרוגל? שתפו עם חברים 🙂

טיפים נוספים הקשורים בעניין:

מערכת האתר
מערכת האתר

מאמר מאת מערכת הנהלת האתר חברת ניקיון - cleaning company

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מי אנחנו?

חברת ניקיון cleaning company הוקמה בשנת 2010, ומספקת מגוון שרחב של שירותי ניקיון לפרטיים ולעסקים כאחד.

מה חדש באתר?
הישארו מעודכנים וקבלו דיוור ישירות למייל

בלחיצה על כפתור “שליחה” אני מאשר לקבל דיוור פרסומי למייל.