צרו קשר

השאירו פרטים

שלחו מייל

admin@cleaningcompany.co.il

שלחו הודעה

050-9945111

איך לנקות מקרר?

מקרר, מוצרי קירור

ניקוי שוטף לרהיטי המטבח כמו מקרר, ימנעו הצטברות חיידקים וריחות רעים ומיותרים. תחזוקה שוטפת למקרר, חשובה מאוד. הטיפ הראשון במקרה זה, הוא לסנן מוצר שפג תוקפם, או כאלה שאוטוטו לא יהיו ראויים לשימוש. כאשר פירות וירקות מתחילים להירקב, הם פועלים בשיטת “חבר מביא חבר”. כל ירק רקוב, גורם לירקות לידו להיות כאלה. א”כ יש צורך בהסרת פירות וירקות רקובים במיידי. הטיפ הבא לניקיון המקרר יהיה, למשוך את תכולת פנים המקרר לבחוץ, ולהתחיל לסנן את מה צריך ואת מה לא. עומס יתר, רק גורם למקרר להיראות רע. לאחר שסיננתם את מה שלא צריך, נקו בעזרת מטלית לחה את שאר המוצרים, כדי שלא יכנסו דביקים או רטובים חזרה למקרר.

רגע לפני שתחזירו את המוצרים, נקו את מגירות ומדפי המקרר

כאשר באים לנקות מקרר, יש צורך גם בניקוי כל חלקיו הפנימיים, למשל מגירות ומדפים נשלפים, מומלץ ורצוי להוציאם לבחוץ ולשטוף אותם במים וסבון כלים. כמובן שאין להחזירם כל עוד הם רטובים או מלוכלכים. את המדפים שאינם נשלפים, נקו בעזרת מטלית רטובה ותרסיס לניקוי חלונות. רססו את החומר לניקוי חלונות, הברישו מעט, ונגבו עם מטלית יבשה. מלבד המגירות של המקרר, כדאי לעבור עם קיסם שיניים על החריצים הקטנים המלאים בשאריות מאכלים שנותרו מימים ימימה.

גם את גומי המקרר ניתן לנקות

הגומי של המקרר הוא גם חלק שדורש התייחסות קטנה, במקרה זה נקו אותו עם מטלית יבשה או ספוגית רכה המסוגלת לחדור לתוך חלקיו הפנימיים של הגומי. כמובן שאין לשכוח גם פה את עניין הייבוש והחשוב מאוד למקרר. לאחר ניקוי כל המקרר וייבושו, ניתן להחזיר את המוצרים חזרה למקרר הנקי. כדאי לנצל את תזמון הניקיון, גם כדי לנקות את חלקו החיצוני של המקרר בעזרת חומר המתאים לסוג המקרר. למשל במקררים המצופים נירוסטה, יש לנקותם עם מתז לניקוי נירוסטה ולנגב עם נייר סופג.

לסיכום: אם שאלתם איך לנקות מקרר, קיבלתם מספר טיפים שיעשו לכם את הניקיון קל. במקרים מסומים, היצרן ימליץ לנקות באופן אחר, וא”כ עליכם לעשות כפי שהיצרן ממליץ.

הערה חשובה: כיוון שמדובר במכשיר חשמלי, יש לנתק את כבל החשמל מהשקע, ולעבוד כאשר המקרר אינו פועל כלל. 

מערכת האתר
מערכת האתר

מאמר מאת מערכת הנהלת האתר חברת ניקיון - cleaning company

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מי אנחנו?

חברת ניקיון cleaning company הוקמה בשנת 2010, ומספקת מגוון שרחב של שירותי ניקיון לפרטיים ולעסקים כאחד.

מה חדש באתר?
הישארו מעודכנים וקבלו דיוור ישירות למייל

בלחיצה על כפתור “שליחה” אני מאשר לקבל דיוור פרסומי למייל.