צרו קשר

השאירו פרטים

שלחו מייל

admin@cleaningcompany.co.il

שלחו הודעה

050-9945111

ניקוי עובש במקלחת

עובש

עובש הינה סוג של פטריה הניזונת בעיקר מלחות ומים, ואינה בריאה כלל לנשימה ומגע. בחדר המקלחת כידוע, לעיתים נוצר לחות בשל האדים והמים הרבים העוברים שם, כשלא מנגבים מיד את אלו, נוצר עובש שמחייב אותנו להסירו מיידי. ניקוי עובש במקלחת מתחלק לשני סוגים: הראשון, העובש הינו על הקרמיקה או על כלים סניטרים כולל זכוכית וסיליקון המקלחון. והשני, עובש שנוצר על ובתוך קירות המקלחון.

ניקוי עובש במקלחת מזכוכית המקלחת ומשאר הכלים

נתחיל מהאפשרות הראשונה. כדי להסיר ולנקות עובש מזכוכית המקלחת, אין להשתמש סנט מורי’צ וביתר חומרי הניקיון שעלולים להזיק ולהרוס את הזכוכית (ביתר הכלים כן). כדי להסיר את עובש מהזכוכית, יש לשפוך חומץ בכמות גדולה על הזכוכית, לשפשף היטב ולשטוף עם מים רותחים. כיוון שלא ניתן להשתמש בחומרי ניקוי חזקים יותר, בדר”כ ייתכן כי תצטרכו לחזור על הפעולה מספר פעמים. ביתר הכלים, כמו בסיליקון המקלחת (בתחתית) בקרמיקה במקלחת וכו’, ניתן לרסס חומר מסיר עובש, להשרותו כחצי שעה ולשפשף עם ספוג הפלא או כל ספוג אחר. את מסיר העובש מומלץ לבחור בקפידה ולהשתמש בכזה המכיל כלור או אקונומיקה, כדי להרוג ולהשמיד את החיידקים והפטריות. חשוב לזכור! ניקוי עובש במקלחת חשוב לא רק בגלל הנראות של העובש, אלא דווקא ובגלל בשל הסכנה, החיידקים והפטריות.

ניקוי עובש מקירות המקלחת

בקירות המקלחת, המצב יותר מסובך משתי סיבות. הראשונה, לא ניתן לשטוף עם מים. השנייה, לעיתים העובש נמצא בעובי הקיר וניקיון חיצוני לא יספיק. מה עושים במקרים כאלו? הנה לכם התהליך בקצרה: ראשית, יש לגרד את שכבת הקיר עד שתראו עד היכן עומק העובש. לאחר מכן יש לרסס מסיר עובש, להשרות מספר שעות ולשטוף היטב מבפנים. לאחר תהליך זה, יש להמתין מספר ימים לייבוש מלא, ולחזור לבדוק שהעובש אכן איננו. במידה והכל תקין, יש למלא חזרה את החלל בבטון ושפכטל ולצבוע בצבע מונע עובש (נמכר בכל טמבוריה). תהליך זה הינו מורכב יותר, אך אין זה אומר כי לא תוכלו לעשות זאת בעצמכם. במידה ואתם לא מצליחים או לא רוצים לעשות זאת לבד, יש לפנות לבעל מקצוע מומחה או לחברת ניקיון מקצועית שיעשה זאת במקומכם.

מאמרים נוספים לניקוי המקלחת

ניקוי ארונות המקלחת.

ניקוי ברזים במקלחת.

ניקוי כיורים במקלחת.

מערכת האתר
מערכת האתר

מאמר מאת מערכת הנהלת האתר חברת ניקיון - cleaning company

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מי אנחנו?

חברת ניקיון cleaning company הוקמה בשנת 2010, ומספקת מגוון שרחב של שירותי ניקיון לפרטיים ולעסקים כאחד.

מה חדש באתר?
הישארו מעודכנים וקבלו דיוור ישירות למייל

בלחיצה על כפתור “שליחה” אני מאשר לקבל דיוור פרסומי למייל.