צרו קשר

השאירו פרטים

שלחו מייל

admin@cleaningcompany.co.il

שלחו הודעה

050-9945111

ניקוי ארונות מטבח

ארונות מבטח הם מסוג הרהיטים הכי שימושיים בבית, ולא סתם שימושיים, אלא גם מכילים בתוכם את המאכלים והמצרכים האהובים עלינו. ארונות המטבח חייבים בניקיון שוטף וסידור לפחות פעם אחת בשבוע, הסיבות העיקריות שבגינם יש צורך בניקיון ארונות מטבח על בסיס קבוע הם: מיון – חובה למיין את המצרכים שפג תוקפם, ובכך למנוע את הריח הרע הבא בארון. חיידקים – ארון שאינו נקי, קורא לחיידקים לבוא אליו, משם הדרך להידבק במחלות קצרה. אסתטיקה – כולם אוהבים את הבית נקי ומצוחצח, הדבר אמור גם על ארונות המטבח.

חפרנו – איך מנקים?

אחרי שהבנו למה יש צורך בתחזוקה וניקוי ארונות מטבח קבוע, השאלה היא כעת איך מנקים? רובם של ארונות המטבח עשויות מעץ המצופה בשכבת הגנה – מה שמאפשר ניקיון. ארונות מעץ טבעי ללא ציפוי, אין לנקותם בדרכים הבאים, אלא אך ורק בשמנים המיועדים לניקוי עץ טבעי. לכלוך ואבק מסירים בעזרת חומר לניקוי חלונות או סבון כלים, ויש לנגב עם מטלית לחה. כאשר מדובר על רטבים חזקים שנשפכן בארונות, יש להיעזר בחומץ ומברשת ניקוי ע”מ להסירם. הדבר אמור גם בניקוי פנים הארונות וגם בניקוי חיצוני לארונות מטבח, ההבדל היחידי, שבניקוי לפנים הארון עם חומץ, מומלץ לאוורר את הארונות לכמה שעות בגלל הריח של החומץ.

מה עושים עם ריחות רעים בארונות המטבח?

במידה ואחד המצרכים כבר פגו תוקף ועכשיו הריחות הרעים גודשים את המטבח כולו, יש לוודא ראשית שאין עוד מקור ריח ולאחר מכן לעשות לפי הטיפ הבא: פזרו על כל האיזור המוצחן אבקת סודה לשתייה והמתינו עם זה שעתיים, אחר כך יש לנקותם עם מטלית לחה והריח איננו. הטיפ הנ”ל אמור להספיק לבד, אך אם תרצו גם ריח נעים בנוסף, סחטו 4 לימונים או 4 תפוזים לתוך קערה, טבלו ספוגי ניקוי במיץ, ועברו על כל האיזור.

במקרים בהם ישנם עובש, דיו, חלודה וכהנה, מומלץ להסירם עם חומרי ניקוי המיועדים לכך. אך לפני כן עשו טסט קטן במקום נסתר לבדוק שסוג העץ אינו בעייתי, והוא לא יהרס בגלל חומרי ניקוי להסרתם כתמים אלו הידועים כחזקים במיוחד.

מאמרים דומים

ניקוי ארונות אמבטיה.

חברת ניקיון.

מערכת האתר
מערכת האתר

מאמר מאת מערכת הנהלת האתר חברת ניקיון - cleaning company

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מי אנחנו?

חברת ניקיון cleaning company הוקמה בשנת 2010, ומספקת מגוון שרחב של שירותי ניקיון לפרטיים ולעסקים כאחד.

מה חדש באתר?
הישארו מעודכנים וקבלו דיוור ישירות למייל

בלחיצה על כפתור “שליחה” אני מאשר לקבל דיוור פרסומי למייל.