צרו קשר

השאירו פרטים

שלחו מייל

admin@cleaningcompany.co.il

שלחו הודעה

050-9945111

איך מנקים ברזים במקלחת?

ניקוי ברזים במקלחת

בידוע שהברזים במקלחת, הם מסוג הדברים שלאחר תקופה ממושכת “מאבדים את זה”. אבל אין זה אומר, כי אין דרכים לחדש את הברזים במקלחת מידי פעם ולעשות ניקוי ברזים והסרת אבנית וחלודה. הכתמים הנפוצים ביותר בברזי המלקחת, נוצרים מאבנית. מכיוון שעוברים דרכם הרבה מים, ומכיוון שסביר להניח שאתם לא מנגבים את הברזים מיד בתום השימוש (מה שיכול למנוע אבנית), אזי נצברים כתמי אבנית על הברזים. במאמר הבא שלפניכם, הכנו לכם מספר טריקים ושיטות שעובדות מצוין.

ניקוי ברזים עם חומץ

על פלאיו של החומץ, מדברים בכל עת. חומץ, הוא מסוג הדברים שיכול להסיר כתמים בלי להרוס את המשטח שעליו הוא נמצא. בנוסף, חומץ הינו “חומר ניקוי” טבעי, כך שאינו מהווה סכנה ואינו מצריך מכם לערבב שום כימיקל אחר. איך מנקים ברזים במקלחת עם חומץ? די פשוט. ראשית שפכו לתוך שקית ניילון אטומה חומץ, הכניסו את הברז לתוך השקית וקשרו אותה. כלומר: הברז צריך להיות בתוך החומץ בעזרת השקית. השרו את הברז בחומץ בצורה זו למשך לילה שלם, ובבוקר תצטרכו רק לנגב את הברז. ישנו טיפ לניקוי ברזים מאבנית, והוא בעזרת מסירי אבנית או בעזרת הרתחת מים רותחים עם אבקת מלח לימון והשריית הברז בפנים. כדי למנוע להבא את האבנית בברזי המקלחונים, אנו ממליצים להקפיד ולנגב מיד בכל תום שימוש את הברזים מהמים.

הסרת חלודה או עובש מברזים

ישנם ברזים ששכבו תקופה ממושכת באין מפריע, מה שגורם לעובש וחלודה להצטבר בשל המים. כדי לנקות ולחדש את הברזים במצב זה, יש לבצע את הטיפ הראשון שלנו. יש להכניס את הברז לתוך שקית מלאה חומץ ולאטום את השקית למשך לילה שלם. במקרים קשים שבהם העובש כבר “אכל” את הברז, לא בטוח שתוכלו להסיר את העובש. למה לא להשתמש במסיר עובש או במסיר חלודה? ברזים לרוב עשויים מסוגי אלומיניום שונים, ברגע שחומר ברמה PH בסיסית גבוהה בא איתם במגע, הם עלולים להיהרס כליל והנזק יהיה רב על התועלת. כשמדובר בכלי אלומיניום – בין היתר גם ברזים – חשוב לדעת כי השימוש יהיה אך ורק בחומרי ניקוי טבעיים שאינם מזיקים למוצרים.

טיפים נוספים ומעניינים

מערכת האתר
מערכת האתר

מאמר מאת מערכת הנהלת האתר חברת ניקיון - cleaning company

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מי אנחנו?

חברת ניקיון cleaning company הוקמה בשנת 2010, ומספקת מגוון שרחב של שירותי ניקיון לפרטיים ולעסקים כאחד.

מה חדש באתר?
הישארו מעודכנים וקבלו דיוור ישירות למייל

בלחיצה על כפתור “שליחה” אני מאשר לקבל דיוור פרסומי למייל.