צרו קשר

השאירו פרטים

שלחו מייל

admin@cleaningcompany.co.il

שלחו הודעה

050-9945111

שירותי ניקוי חלונות בגובה

עבודת ניקוי חלונות בגובה

את מצוקת חוסר המקום בעולם המודרני, פתרו באמצעות בנייה לגובה, כך למשל ניתן למצוא בניינים גבוהים וגורדי שחקים בערים הגדולות בארץ ובעולם. אך גם לפתרון זה יש חסרון קטן, והוא הנגישות של הדיירים לניקוי חלקו החיצוני של הבניין בכלל, וניקוי חלונות בגובה בפרט. מה עושים? ואיך מתגברים על בעיה זו?

ראשית, יש לדעת כי ניקוי חובבני ולא האמצעים המתאימים הינו סכנה ממשית ופיזית לאדם, ולכן בשום אופן אין לגשת אל מלאכת ניקיון זו ללא הכלים והאמצעי הבטיחות המתאימים. שנית, גם כאשר יש את הציוד המתאים והרישיונות, אין זה אומר כי העבודה תיעשה בצורה מקצועית..

טיפות גשם בחלונות

מה עושים? מזמינים חברת ניקוי חלונות בגובה!

זה הפתרון האידיאלי ביותר, משום שהוא פותר גם את בעיית הבטיחות וגם את בעיית המקצועיות. כך למשל חברת ניקוי חלונות בגובה תחזיק ברישיונות הנדרשים מטעמם משרד העבודה, בכלים ובאמצעי הבטיחות החזקים ביותר בדגש על שמירת חיי אדם, וכן החברה מצוידת בכלי וחומרי ניקיון המתאימים בדיוק סוג העבודה הנדרשת.

איך מוצאים חברה כזו? הנה לכם כמה טיפים:

  • ניסיון – אומרים שהניסיון אינו משקר ובצדק! רק חברות אמינות הנותנות שירות טוב ואיכותי, הן אלו המחזיקות לאורך זמן כפי שאומר המשפט “לשקר אין רגליים” ומשמע שהאמת מחזיקה לאורך זמן.
  • אחריות – לאחריות זו שתי פנים. האחת, אחריות על ביצוע העבודה בפועל – מה שאומר כי החברה עומדת מאחורי עבודתה וכי היא תדאג כי הניקיון ייעשה על הצד הטוב ביותר. השנייה, היא אחריות ממשית על עובדי החברה הכוללת העסקת עובדים ברישיונות בלבד ואחריות על ציוד איכותי שאינו מהווה סכנה.
  • זמינות – יתרון חשוב ולעיתים אף נחוץ, הוא שחברת ניקוי חלונות בגובה תיהיה זמינה עבורכם לתת את השירות בזמן הקצר ביותר.
  • מחירים – החלק החשוב בסופו של דבר. מחיר טוב הוא זה המשקף בסופו של יום את רמת העבודה ואיכות העבודה של חברת הניקיון, ולכן רצוי לבחור בקפידה את החברה גם ע”פ פרמטר המחיר שהיא מציעה לכם.

חברת דוד קלין – ניקוי חלונות בגובה

חברת דוד קלין, הינה אחת מהחברות המנוסות בישראל בתחום ניקוי חלונות בגובה בכלל, ובעבודות גובה בפרט. לחברה ידע, ניסיון, כלים, רישיונות וציוד המתאים בדיוק עבור צורך זה. החברה אינה מתפשרת על איכות, והיא נותנת דגש על שירות אדיב ואנושי ללקוחותיה.

תחומי השירות של החברה הינם רבים אך הנה לכם כמה: כל סוגי ניקוי חלונות (גובה, סנפלינג, אוסמוזה הפוכה, פרטיים, עסקים ועוד), כל סוגי עבודות גובה כגון: איטומים, הרחקת יונים, תיקונים ועוד, כל שירותי הניקיון למשרד הכוללים בין היתר תחוזקה, תפעול וניקיון של כל חלקי המשרד. לפרטים ויצירת קשר עם החברה התקשרו כעת 053-5301491.

חזרה אל דף הבית – חברת ניקיון.

מערכת האתר
מערכת האתר

מאמר מאת מערכת הנהלת האתר חברת ניקיון - cleaning company

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מי אנחנו?

חברת ניקיון cleaning company הוקמה בשנת 2010, ומספקת מגוון שרחב של שירותי ניקיון לפרטיים ולעסקים כאחד.

מה חדש באתר?
הישארו מעודכנים וקבלו דיוור ישירות למייל

בלחיצה על כפתור “שליחה” אני מאשר לקבל דיוור פרסומי למייל.